Read Sende Kendimi Buldum by Sylvia Day Free Online


Ebook Sende Kendimi Buldum by Sylvia Day read! Book Title: Sende Kendimi Buldum
The author of the book: Sylvia Day
Edition: Doğan Kitap
Date of issue: April 2013
ISBN: 9786050913
ISBN 13: 9786050913835
City - Country: No data
Loaded: 2675 times
Reader ratings: 5.9
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 462 KB

Read full description of the books:New York Times Bestseller listelerini sallayan erotik roman serisinin ikinci kitabı.

Sakın Korkma!

Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı, tüm dünyada büyük ilgi uyandıran, Crossfire serisinin ikinci kitabı Sende Kendimi Buldum okurlarıyla buluşuyor. Ve tutkunun ateşi devam ediyor…

Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundum’da genç ve güzel bir kız olan Eva Tramell ile son derce çekici multimilyarder Gideon Cross tanışmış ve tutkulu bir ilişkiye yelken açmışlardı. Serinin ikinci kitabında ise Gideon’ın geçmişindeki büyük sır açığa çıkarken, iki sevgilinin birbirlerinin yaralarını tedavi etmesine tanık oluyoruz.

Gideon ile Eva’nın tutkulu ilişkisi inişli çıkışlı bir şekilde devam ediyor. Tabii bu arada eski sevgililer de giriyor zaman zaman devreye. Ve tutkunun ateşi kıskançlıkla alevleniyor.
Sende Kendimi Buldum’da yalnızca aşkın ve tutkunun heyecanına değil, bir cinayetin çözülmesine de tanık oluyoruz. Çünkü Eva’nın kabusu olan üvey ağabeyi Nathan şehre gelip üvey babasına şantaj yapıyor ve bunu hayatıyla ödüyor.

Artık herkesin aklında tek bir soru vardır: Nathan’ı kim öldürmüş olabilir?

Peki, tüm bu gerilim ve heyecanın sonunda Gideon’ın bir türlü dile getiremediği korkunç sır aydınlanacak mı? Gideon ile Eva’nın tutku dolu ilişkisi devam edecek mi?

Erotik romansın kraliçesi Sylvia Day'in tüm dünyada 38 ülkeye satılan Crossfire serisinin bir sonraki kitabı “Sana Bağlandım” ise Amerika ile aynı anda 2013’ün Haziran ayında Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

Kitaptan

Gizemli ve Tehlikeli. Ve tümüyle benim.Tanrım... O yüzün yarattığı etkiye asla alışamıyordum. O biçimli elmacık kemikleri, kavisli, koyu renk kaşları, gür kirpikli mavi gözleri ve o dudaklar... mükemmelen çizilmiş, hem erotik hem de şeytani dudaklar. Seksi bir davetkârlıkla gülümsediğinde bayılıyor, incelip sert bir çizgi halini aldığında ürperiyordum. O dudakları bedenime değdiğindeyse onun için yanıp tutuşuyordum.

…………………….

“Beni dinle Eva. Kimse senin kılına bile dokunamaz” dedi sertçe. “Kimse sana ulaşamaz. Bir daha asla.” Parmaklarım daha da sıkılaştı parmaklarının arasında.“Önce beni aşmaları lazım bunun için Eva. Ve bu asla olmayacak.”
Boğazımdaki acı yüzünden konuşamadım. Gideon’ın benim kâbusumla yüz yüze geldiğini... bana bunları yapan adamı gördüğünü hayal etmek, midemde gün boyu hissettiğim düğümü daha da sıkılaştırdı.


Download Sende Kendimi Buldum PDF Sende Kendimi Buldum PDF
Download Sende Kendimi Buldum ERUB Sende Kendimi Buldum PDF
Download Sende Kendimi Buldum DOC Sende Kendimi Buldum PDF
Download Sende Kendimi Buldum TXT Sende Kendimi Buldum PDFRead information about the author

Ebook Sende Kendimi Buldum read Online! Sylvia Day (aka S. J. Day and Livia Dare) is the #1 New York Times, #1 USA Today, and #1 international bestselling author of over 20 award-winning novels sold in more than 40 countries. She is a #1 bestselling author in 28 countries, with tens of millions of copies of her books in print. Visit her at www.sylviaday.com, Facebook.com/AuthorSylviaDay and on Twitter @SylDay.


Reviews of the Sende Kendimi Buldum


STANLEY

For those who are bored to live

SEBASTIAN

A useful book to free yourself from negative emotions and joy.

FRANCESCA

Rarely do the books make me cry, but this one could.

ALFIE

Frankly, double

LEAH

This story is going to be remembered for a long time.
Add a comment
Download EBOOK Sende Kendimi Buldum by Sylvia Day Online free

PDF: sende-kendimi-buldum.pdf Sende Kendimi Buldum PDF
ERUB: sende-kendimi-buldum.epub Sende Kendimi Buldum ERUB
DOC: sende-kendimi-buldum.doc Sende Kendimi Buldum DOC
TXT: sende-kendimi-buldum.txt Sende Kendimi Buldum TXT